0 1

Pastrňák se tentokrát předvedl alespoň jako nahrávač, podílel se na obou trefách Bruins. V 18. minutě parádně při přečíslení předložil puk Bergeronovi, který snadno snížil na 1:2.

Parádní Pastrňákova asistence:

Senátoři ale v dalším průběhu odskočili o další dva góly, dvě minuty před koncem dorazil Pastrňákovu střelu DeBrusk, ovšem soupeř při power play definitivně rozhodl.

Alexandr Ovečkin z Washington se v tabulce střelců přiblížil Pastrňákovi na rozdíl čtyř branek. Ruský kanonýr zaznamenal svůj 21. přesný zásah v ročníku při domácí prohře 2:5 s Columbusem.

Michael Frolík pomohl jednou brankou k vítězství Calgary na ledě Colorada 5:4 v prodloužení a ukončil svůj 22 zápasů trvající gólový půst. Radoval se tak z úspěšného výsledku spolu s brankářem Davidem Rittichem, který předčil v souboji krajana Pavla Francouze.

Frolík se prosadil ve 42. minutě po brejku a po přihrávce Tobiase Riedera do odkryté branky zvýšil na 4:2 pro Flames.

Frolíkova trefa:

Na gól čekal od 15. října, kdy se podílel na domácí výhře nad Philadelphií 3:1. Od té doby si jednatřicetiletý kladenský odchovanec připsal jen jednu asistenci. Celkem má na kontě v sezoně z 30 utkání pět bodů za dvě branky a tři přihrávky.

Duel rozhodl v čase 62:09 Sean Monahan a Francouz nezabránil první prohře Avalanche po šesti vítězných duelech

Zdroj: Pastrňák se zasekl. Znovu nedal gól, po jeho nahrávkách Boston v Ottawě jen snižoval