Stadion plný žlutých vos. Bude to překrásné, těší se Souček na atmosféru v Dortmundu

0 0

Věří, že vyhlášená kulisa na slavném Vestfálském stadionu nebude fotbalisty Slavie svazovat, ale spíš je vyhecuje. Doufá, že se Pražané v závěrečném utkání navzdory jistému poslednímu místu v tabulce rozloučí s prestižní soutěží důstojně a předvedou podobně sympatický výkon jako v předchozích duelech.

“Už když se vylosovala skupina, tak jsem se nejvíc těšil na tento zápas i díky fanouškům. Bude tu asi nejlepší atmosféra, co jsme všichni v kariéře zažili. Věřím, že místo rozklepání kolen nám všem naopak přibude motivace, že hrajeme pod takovým stadionem. Věřím, že nám to naopak spíše pomůže,” řekl Souček na tiskové konferenci.

Vestfálský stadion, který nese jméno Signal Iduna Park, na něj udělal už při příjezdu velký dojem. Celá aréna včetně vnitřních prostor je v klubových barvách žluté a černé. “Působí to na mě hrozně hezky. Dortmund je tím známý, že to jsou žluté vosy. Hrozně se těším, až bude plný stadion, bude celý žlutý, to bude překrásné. Jejich fanoušci řvou celý zápas, ale nám také přijede velká podpora,” uvedl reprezentační záložník.

Slávisté v předchozích pěti kolech skupiny získali jen dva body za remízy v Miláně s Interem a v Barceloně a skončí v tabulce poslední. “Mrzí nás, že nemáme tolik bodů a už nemůžeme postoupit. Zatím jsme

Zdroj: Stadion plný žlutých vos. Bude to překrásné, těší se Souček na atmosféru v Dortmundu

Tagged with:

Similar articles

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.