Zacha přispěl k frustraci Montrealu, hvězdný brankář vzteky rozštípal hokejku

0 0

Domácí neodčinili předchozí debakl 1:8 od Bostonu a připsali si šestou porážku v řadě. Vítězství Devils režíroval Blake Coleman, který vstřelil dvě branky a na další dvě přihrál.

Montreal inkasoval v posledních třech zápasech 20 branek a z šesti duelů získal bral pouhé dva body. “Chceme co nejlépe reprezentovat Montreal Canadiens a štve nás, co se děje. Jsem frustrovaný i unavený z porážek. V první řadě musíme zapracovat na obranné hře, až pak můžeme přemýšlet nad střílením čtyř pěti gólů za zápas,” řekl kouč Claude Julien.

Hráčům New Jersey vycházela přečíslení, do poloviny utkání po nich vedli třikrát o gól. Z brejku dva na jednoho otevřel skóre Coleman, ze stejné situace upravil Travis Zajac na 2:1.

Zacha přihrál z vlastního pásma na útočnou modrou čáru do úniku Milesi Woodovi a ten střelou mezi betony dostal Devils do vedení 3:2. Brněnský rodák má deset bodů (2+8).

Zachova skvostná přihrávka:

Montreal sice i do třetice smazal jednobrankovou ztrátu, ale New Jersey opět rychle odpovědělo. Vedení překlopil na stranu hostů z dorážky Jesper Boqvist a v závěru druhé třetiny ještě zachránil Carey Price domácí od pátého gólu. V dalším přečíslení zastavil puk lapačkou.

Ve 49. minutě přesto z brejku zvýšil Damon Severson a Price vzteky rozmlátil hokejku o branku.

Zdroj: Zacha přispěl k frustraci Montrealu, hvězdný brankář vzteky rozštípal hokejku